דף הבית >> בניית אתרים >> בניית אתרים לעסקים קטנים
איזה סיכוי יש לעסק קטן להגיע למקומות ראשונים בגוגל? ענק!!!
וזה כל היופי בבניית אתרי אינטנרט בכלל ובבניית אתרים לעסקים קטנים בפרט.  הגולש נכנס לאתרי אינטרנט לא על פי גודל העסק אלא על פי מיקום האתר במנוע החיפוש.  כל עוד האתר עומד בכללים שגוגל מכתיב, מרתק ומזמין בעיצוב הגרפי ומשכנע בכתיבה השיווקית שלו – עסקים קטנים יכולים להרוויח בגדול ואפילו לעקוף במנוע החיפוש אתרים של בתי עסק גדולים. איך? הנה:
לייעוץ או מידע נוסף בדבר בניית אתרים לעסקים קטנים
אני מזמינה אותך להתקשר אלי 054-2611211

info@hanemala.co.il
או להמשיך לקרוא על הקמת אתרים
ה'מוקשים' שבדרך ועל 'ביצת הזהב':
התפיסה המוטעית
רבים סבורים שדי בבניית אתר אינטרנט וכבר הכסף זורם לקופה. וכך, בונים אתר במערכת חינמית חינם או במערכת בניית אתרים מוגבלת שמייצרת אתר שלא ניתן לקדם, ואף מתבררת כבעלת ממשק ניהול מסובך ולא ידידותי. יותר מידי בעלי עסקים, בתמימות וחוסר ידע "אכלו קש" מאתרים כאלה. צריך להבין, לפני שאתר עולה לאויר הוא נבדק ע"י גוגל ואם 'עבר את הבחינה' הוא ממוקם רחוק במורד תוצאות החיפוש. וכדי שיביא אליך לקוחות ומהר צריך להשקיע בכל חודש אלפי שקלים בקידום ממומן.
 

הפיתויים שקשה לסרב להם
סוכני המכירות של אתרים גדולים ופורטלים שמציעים לך לפרסם אצלם באנרים ולנהל קמפיין ממומן במקום לבנות אתר. מאד מגרה במיוחד לאור הנתונים מליון גולשים בפורטל בכל יום. רק פרומיל אחד שיראו את הבאנר שלך זה 1000 חשיפות ביום. וואלה!!! מרשים!!! ואחוז אחד מחשיפות אלה משמעותו 10 פניות אליך ביום. וואו!!! המון!!!
אפשר להירגע. במרבית המקרים זה לא קורה. אפילו לא מתקרב. יתירה מזאת, הדילים האלה כרוכים בהתחייבות לשנה ובאלפי שקלים שאם היו מושקעים בבנית אתר כמו שצריך היית מגיע ל....
 

ל...ביצת הזהב
כדי שהאתר שלך יביא לתוצאות עסקיות במהירות (אגב, הדברים תקפים באותה מידה גם לדף נחיתה או חנות וירטואלית) בנייתו צריכה להישען על כמה בסיסים:
  • אפיון אתר מקצועי שמאתר את הגולשים ה"חמים" וחוסך לך אלפי שקלים בהוצאות קידום
  • כתיבת תוכן איכותי שמרתק וממגנט לאתר שלך את הגולשים ומניע אותם לפעולה
  • בניית אתר על פי כל הדרישות והכללים של גוגל ובמערכות בנייה מתקדמות שמבצעות שדרוג אוטמטי לפיתוחים חדשים.
  • עיצוב אתר שמייצר בידול למול אתרי המתחרים ומפעיל כוח משיכה ויזואלי על הגולשים
 
לסיכום בניית אתרים לעסקים קטנים
האתר שלך נועד להביא לקוחות!!! רק הקפדה על כללים אלה, ועוד רבים אחרים, סוללת בפניך את הדרך להשיג מקסימום תוצאה במינימום הוצאה, לעקוף גם את המתחרים הגדולים ועתירי הממון ולהביא אליך לקוחות. מדהים מה ש"נמלה אחת קטנה יכולה לעשות".
 
לייעוץ, מידע נוסף או הצעת מחיר לבניית אתרים
לעסקים קטנים - ללא עלות וללא התחייבות

אני מזמינה אותך להתקשר אלי 054-2611211
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם
info@hanemala.co.il
ברצוני להמליץ בחום על מעצבת האתרים החרוצה, הבונה החופשיה - "הנמלה" כרמלה כרמי, על כך שעמלה ללא הרף, ימים כלילות, בכישרון רב ובחריצות אין-קץ על הקמת האתר שלי.
גיליתי אדם הקשוב לצרכים שלי כלקוח, אשת מקצוע מהשורה הראשונה, סבלנית, דייקנית ובעיקר - מקצוענית ללא פשרות. החל מהעיצוב הייחודי, דרך כתיבת התוכן השיווקי וכלה במבנה הטכני החשוב של האתר לצורך קידומו בגוגל ובכלל.

בסבלנות רבה, נבנה דף אחר דף, עד שנוצר אתר בית למופת (לדעתי ולדעת רבים אחרים) ושהכניסה אליו פותחת דלת רחבה שמפנה אלי את לקוחות פוטנציאליים למפגש ראשון שלהם איתי - תרתי משמע!!
האתר שלי, הוא חלון הראווה של העסק שלי אשר דרכו אני מקבלת פניות איכותיות מזה מספר לא מבוטל של שנים. קרדיט גדול מגיע ל"נמלה" הקטנה ועל כך אני רוצה לומר לה - תודה!
לכו אל הנמלה ...
בניית אתרים לעסקים קטנים
בלי תקציבי ענק,
כל שקל ינוצל בחוכמה בבניית אתר לעסק שלך

אני אבנה לך אתר בולט בעיצובו וממגנט בכתיבת התוכן שבו. אתר שמזמין את הגולשים להישאר בו, לקרוא את הטקסטים, לעבור מדף לדף, לרכוש מוצרים ושירותים או להשאיר פרטים ליצירת קשר... אתר שיקודם אורגנית בגוגל כי כל אלה – משך שהיית הגולש באתר, קריאת יותר עמודים וביצוע פעולה -  הם הפרמטרים על פיהם גוגל נותן עדיפות בקידום האתר. כמו שמופיע בכותרת: לא צריך להיות עסק גדול ולא להשקיע בגדול כדי לעשות עסקים בגדול!!! צריך רק "נמלה" אחת קטנה.

בניית אתרים לעסקים קטנים. לא צריך להיות עסק גדול ולא להשקיע בגדול כדי לקטוף את הפירות בגדול!!!
צריך רק "נמלה" אחת קטנה.

רוב הגולשים בדף זה המשיכו לדפים הבאים: בניית אתריםבניית אתר אינטרנט