דף הבית >> בניית אתרים >> בניית אתרים לעסקים
 
  • לעמוד בדרישות של גוגל כדי לזכות בקידום מהיר
  • לתת מענה מושלם לצרכי וציפיות הגולש והמידע שדרוש לו
  • לשדרוגו האוטומטי של האתר עם החידושים והפיתוחים ברשת
  • לאפשר לך לנהל את האתר בכוחות עצמך בקלות ובפשטות
אבל לשם כך אנחנו צריכים להיפגש.
הנמלה בונה אתרים לעסקים

054-2611211
info@hanemala.co.il

בניית אתרים לעסקים. רוב העסקים נתקלים בשלוש בעיות מרכזיות. (ויש פתרונות...)

וקצת בהרחבה על הבעיות והפתרונות:

למי יש זמן!

האתר צריך להיות מעודכן כל הזמן - העולם הדיגיטלי רץ קדימה, מתפתח, משתכלל ומרחיב את יכולות התקשורת עם הגולשים. למי יש זמן להטמיע את כל העידכונים והחידושים? לכן אני מקפידה על בניית אתרי אינטרנט במערכות שמתעדכנות אוטומטית במרבית החידושים וההתפתחויות, כמו לדוגמא – אתר רספונסיבי - שמתאים את עצמו לכל גודל וצורת המסך של הגולש.
 

למי יש כוח!
האתר צריך לשרת את העסק ולא להיפך -  אי אפשר על כל שינוי של כותרת, הוספת מאמר או החלפת תמונה לחכות שהחברה שבנתה לך את האתר תגיב. עסקים צריכים "לתקתק" מהר כל שינוי והתאמה וללא כל מאמץ. לכן, אני מקפידה בעת בניית אתרים לבנות לך ממשק ניהול ידידותי, פשוט וקל לתפעול שמאפשר לך לבצע כל שינוי במהירות וללא כל צורך בתמיכה חיצונית. (כמובן, שתמיד אהיה לשירותך לכל שאלה, או הדרכה אם כי סביר להניח שלא יהיה צורך בכך).
 

מי מכיר את גוגל?
האתר צריך להיות מותאם לדרישות של גוגל –  מה לעשות אבל מי שקובע את חוקי ההתנהגות ברשת האינטרנט הוא גוגל - מנוע החיפוש המוביל בעולם. לקודקס של מאות הוראות "עשה" ו"אל תעשה" יש השפעה ישירה על בניית אתרים באינטרנט. מי שפועל על פי החוקים האתר שלו יזכה לקידום, ומי ש"מזייף" (גם לא בכוונה) עלול לקבל עונש הורדה עד העפה מהרשת. כאן אני מקפידה לעשות הכל כדי "למצוא חן" בעיני גוגל ולהתנהג יפה. בהקשר של בניית האתר שלך – הרווח הוא עצום – הן בקידום האורגני והן בגיוס גולשים.
 

מי רוצה עוד...
הקמת אתרים כהזדמנות מיתוג לעסקים – אין ספק, לבניית האתר שלך יש תפקיד מרכזי במיתוג העסק. כאן לא מספיק להיות בונה אתרים או מתכנת. כאן צריך ראייה כוללת של העסק, מיצובו, הקהל אליו הוא פונה, מיתוג החברה ולשפה העיצובית שתבוא לידי ביטוי בבאנרים, דף הנחיתה, חנות וירטואלית. וכבעלת סטודיו לעיצוב גרפי בזה אני עוסקת כבר 30 שנה. 
לייעוץ או מידע נוסף בדבר בניית אתרים לעסקים
ללא עלות וללא כל התחייבות

אני מזמינה אותך להתקשר אלי 054-2611211
או למלא את הפרטים בטופס צור קשר
ואני אחזור אליך בהקדם

info@hanemala.co.il

האתר לא "מספק את הסחורה"? האתר מיושן בעוד העסק גדל והתפתח? ממשק הניהול מורכב ומקשה עליך תפעול שוטף? אם נתקלת באחת או יותר מבעיות אלה לא אתפלא אם מתעוררות אצלך ספקות בנוגע למסחר באינטרנט ואולי אף הגעת למסקנה שבניית אתרים ושיווק אינטרנטי נועדו ל"גדולים". רק רגע....
 
בין אם מדובר באתר ראשון שלך, אתר קיים שזקוק לשידרוג או בניית אתר לעסקים קטנים - לשם בנייתו כמוקד משיכת גולשים וביצוע עסקאות, אני משתמשת במגוון כלים שגוגל מספק לבוני אתרים לצורך: ניתוח זירת הפעילות, הכרת הגולש ומאפייניו, איתור גולשים שמחפשים עסקים כמו שלך, חקר מילות מפתח יצירתי ועוד. כי לכל אלה יש להם השפעה מכריעה על: מבנה האתר, פשטות הניווט לגולש, העיצוב המושך, התוכן המרתק ובשורה התחתונה, אני מספקת לאתר שלך יתרונות משמעותיים: