דף הבית >> בניית אתרים

  • בניית אתר פעם אחת ולתמיד – העולם הדגיטלי נמצא בתנועה מתמדת קדימה, מי יכול לעקוב אחר השינויים ולישמם נון-סטופ? המערכות באמצעותן אני אבנה לך את האתר עושות את ההתאמות האלה אוטומטית.
     
  • האתר צריך לדבר כמו שגוגל רוצה – לגוגל יש חוקי 'עשה' ו'אל תעשה' בכל הנוגע לבניית אתרים באינטרנט. בניית אתר על פי החוקים העדכניים – תעניק לך יתרון שתורם רבות לקידום האתר במעלה מנוע החיפוש.
     
  • בניית אתרי אינטרנט זה לא רק בנייה – התחרות על ליבו של הגולש מטורפת. צריך להבין את חוקי המשחק במגרש השיווק אינטרנטי ואת מאפייני התנהגות הגולשים, לדעת להגיע לכמה שיותר גולשים רלוונטיים ולכתוב תוכן שיווקי 'עסיסי' ומניע לפעולה. ולכן, לצידי עובדים המנוסים והמובילים בניהול השיווק, מאפיין אתרים מקצועי וכותב תוכן שיווקי מרתק ומשכנע.
באיזה אתר מדובר?
הנטייה המיידית של מרבית העוסקים במלאכה היא להגדיר את סוג האתר. אבל הרבה יותר חשוב להגדיר את ההצורך והמטרה של העסק ורק אז "לשלוף" מארגז הכלים את סוג האתר: אתר תדמית, חנות וירטואלית, בניית אתר לעסקים. ואולי בשלב ראשון נכון להתמקד דווקא בבניית דף נחיתה בלבד? הנה:
עסק חדש בהקמה
כמעט כל מי שמקים עסק חדש שם לו למטרה לבנות אתר. בגדול זה נכון אבל... הרוב המוחלט של הגולשים נכנס לאתרים שנמצאים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. וכדי שאתר חדש יגיע לשם צריך הרבה סבלנות או הרבה כסף.

יש המון הצעות ברשת לבניית אתרים באינטרנט בזול או אפילו בחינם. נכון זה מפתה אבל חשוב לדעת: נדיר למצוא אתרי חינם בעמוד הראשון בגוגל. דילמה? לא בהכרח! על הדרכים לבניית אתרים לעסקים חדשים שרוצים להתקדם מהר במנוע החיפוש
קרא עוד....
שדרוג אתרים לעסקים קיימים
עסקים רבים מחזיקים באתר אינטרנט שנבנה עוד בתחילת דרכם. אבל מאז המדיה האינטרנטית הלכה והתפתחה ללא הכר. גוגל שינה את הדרישות לבניית אתרים באינטרנט, את חוקי הכתיבה ובעיקר... את כללי הקידום. אתרים שלא עודכנו לפי שינויים אלה לא רק שאינם מקודמים אלא אף עלולים ל'היענש' בירידה בתוצאות החיפוש.
הגיע הזמן לשדרג את האתר. רק הפעם, אני אבנה לך אתר במערכות מתקדמות לבניית אתרי אינטרנט שמשדרגות ומתאימות את האתר אוטומטית לחידושים שפיתוחם נעשה בקצב גובר והולך. לשדרוג אתר קיים לאתר מעודכן?
קרא עוד...
בניית אתרים לעסקים קטנים
גוגל לא מבחין בין עסק קטן לעסק גדול. גוגל מבחין בין אתר מעולה לאתר גרוע.
זו ההזדמנות שלך למנף עסק קטן בעזרת בניית אתר אינטרנט כמו שגוגל אוהב.
לא צריך את הכיסים העמוקים שיש לעסקים גדולים להשקיע בפרסום באנרים וקמפיינים ממומנים.

צריך לפעול ביצירתיות, חריצות (תכונות אופייניות לנמלה) ועם הכלים הנכונים. להכרת מגוון כלי בניית אתרים לעסקים קטנים שעושים אותם גדולים
אתר חנות וירטואלית
אין ספק, למחיר, לשירות ולמוניטין יש תפקיד מרכזי בהחלטת הרכישה. ויש כמובן עוד מרכיבים שמשפיעים כמו: עיצוב האתר, הסדר והחלוקה לקטגוריות, גודל הפונט וכדומה. ועדיין, יש מחסום שחייבים לעקוף. ה'מרחק' בין הצגת המוצר ועד השלמת תהליך ההזמנה.
המטרה היא לעשות את הדרך כמה שיותר פשוטה, קצרה ובכמה שפחות קליקים שמתישים וגורמים לנטישה. זה כבר לא אטרקטיביות ההצעה אלא הכרת הגולש, מאפייני הגלישה שלו והתנהגותו כצרכן וירטואלי.
לתוכן המלא בנושא אני מזמינה אותך

בבניית אתרים לנסיון יש תפקיד מרכזי
בתרומת האתר לעסק שלך

בכל הקשור לבניית אתרים – ייעוץ או מידע נוסף 
אני מזמינה אותך להתקשר אלי
ללא עלות וללא כל התחייבות -
054-2611211
info@hanemala.co.il
בכל הקשור לבניית אתרים – ייעוץ או מידע נוסף 
אני מזמינה אותך להתקשר אלי
ללא עלות וללא כל התחייבות -
054-2611211
info@hanemala.co.il

בין אם מדובר בבניית אתר לעסקים (קטנים כגדולים), בניית אתר תדמית או חנות וירטואלית – ידע בתוכנות ותכנות אינו מספיק. האתר או דף נחיתה הם זרוע שיווקית מובילה, וכדי לזכות בתנועת גולשים ולקוחות רלוונטיים חשוב לשים דגש על: