דף הבית >> המלצות
 
ספטמבר 2014,
 
תהליך מיתוג יכול להיות כיף
 
כשהייתי צריכה לבנות אתר ולחדש את מיתוג העסק שלי פניתי אל נמלה ש"תצייר לי כבשה"... וגם שתעשה מיתוג מחדש, תגבש ותגדיר את ערכי המותג
ותסייע לי בנראות האתר "ורד עמיאל שטרנשוס".
 
הנמלה מוכשרת, חכמה ומנוסה, יצירתית, זריזה ומבינה עניין ושיווק.
תהליך העבודה איתה היה מקצועי, יעיל, נעים, מעורר למחשבה ומהנה...
והתוצאות משקפות "בול בפוני" את האסטרטגיה ואת את ערכי המותג.
 
 
תודה כרמלה יקרה
ורד עמיאל שטרנשוס
 
 
ברצוני להמליץ בחום על מעצבת האתרים החרוצה, הבונה החופשיה "הנמלה" כרמלה כרמי, על כך שעמלה ללא הרף, ימים כלילות, בכישרון רב ובחריצות אין-קץ על הקמת האתר שלי.
גיליתי אדם הקשוב לצרכים שלי כלקוח, אשת מקצוע מהשורה הראשונה, סבלנית, דייקנית ובעיקר - מקצוענית ללא פשרות. החל מהעיצוב הייחודי, דרך כתיבת התוכן השיווקי וכלה במבנה הטכני החשוב של האתר לצורך קידומו בגוגל ובכלל.

בסבלנות רבה, נבנה דף אחר דף, עד שנוצר אתר בית למופת (לדעתי ולדעת רבים אחרים) ושהכניסה אליו פותחת דלת רחבה שמפנה אלי את לקוחות פוטנציאליים למפגש ראשון שלהם איתי - תרתי משמע!!
האתר שלי, הוא חלון הראווה של העסק שלי אשר דרכו אני מקבלת פניות איכותיות מזה מספר לא מבוטל של שנים. קרדיט גדול מגיע ל"נמלה" הקטנה ועל כך אני רוצה לומר לה - תודה!
לכו אל הנמלה ...
אוקטובר 2013

לאחר שקיבלתי המלצות מכותב תוכן
שמכיר היטב את הנמלה ואת עבודתה,
פניתי אליה לצורך עיצוב, עימוד והבאה
לדפוס של ספר חדש שכתבתי: 
"רשויות המס והעסק-מדריך ההישרדות". 

http://www.ucan2.co.il/bmas/index.html
שווה הצצה.

ואז הבנתי מדוע היא זכתה לכינוי ה'נמלה': חריצות, סבלנות אין קץ, זריזות, הבנה מושלמת בתהליכי דפוס (מה שחסך ממני כאבי ראש למול בית הדפוס).

עיצוב ,נעים לעין וגיבוש חכם של שפה עיצובית שמרתקת את הקורא (שילוב של
קריקטורות שמרככות ומרעננות את הנושא ה"יבש" לכאורה כמו התנהלות למול
רשויות המס.

והתוצאה... זכתה לציון: 10.

יורם שיפר 
זיו שיפר ושות – רואי חשבון
"הנמלה" והבייבי שלנו
 
עם פיתוח הפטנט החדשני  שלנו, בייבי-טי צמיד שמדבר אל תינוקות, משמיע שירים, את קולה של אמא, מספר להם סיפורים, משעשע, מעסיק וגם... מרדים, פניתי אל הנמלה לצורך עיצוב לוגו ובניית ועיצוב האתר החדש.
www.baby-t.co.il
כיזם שמסתובב בעולם ופוגש הרבה ספקים מכל הענפים והתחומים, מזמן לא פגשתי במעצבת גרפית ששולטת בכל כך הרבה תחומים, עובדת בשקדנות ובמהירות, קולעת בול לטעם ולצורך, תורמת מעצמה ומהידע שלה... במילה אחת קוראים לזה: מקצוענות.
אגב, הנמלה גם שידכה לנו כותב תוכן חד כתער שהפליא במילותיו וכתב לאתר תכנים שקולעים כל כך לקהל הגולשים הרלוונטי, קלילים, זורמים, ואשר מציגים בפשטות ובהירות את המוצר החדש... פשוט תענוג.
ממליץ בחום
ערן עדני - בעלים של חברת בייבי טי
כרמלה תודה מקרב לב.
 
אל כרמלה, 'הנמלה' בפי כל' הגעתי דווקא דרך כותב התוכן שעובד איתה. המלצתו היתה: לכי אל הנמלה והיא תעצב לך מה שאת רוצה".

הלכתי והתאהבתי. איזו לבביות, מוכנות לעשות ולעמוד לצידי בכל עת, סבלנות אין קץ, יכולות עיצוב מדהימות, ולא פחות חשוב – היא קובעת לעצמה סטנדרטים מאד גבוהים ולא מוותרת עד שזה מושלם.

בתור התחלה עיצבה לי הנמלה כרטיס ביקור ועלון להפצה. זה הספיק לי כדי להחליט – זו הנמלה שלי. מאז חלפו שנים ועדיין בכל פעם שאני צריכה תוספת, תיקון או עוד עבודת עיצוב... טלפון ראשון זה לנמלה.
 

הילה למשפחה
הכוונה, ייעוץ, ליווי והדרכה להורים
לכבוד כרמלה כרמי "הנמלה"
הנדון: תודה והערכה
כמו כל עסק שמכבד את עצמו גם אנחנו רצינו לבנות אתר אינטרנט, אתר שישמש לנו ככרטיס ביקור וייתן ללקוחות שלנו רקע על מי אנחנו, ישמש כלי עזר מבחינה שיווקית, יאפשר פניית לקוחות ומענה ללקוחות באמצעות האינטרנט או המייל וירכז טפסים להורדה לשימוש לקוחות קיימים. הצורך היה ברור ולא ידענו ממה להתחיל, אחד הספקים שלנו במשרד המליץ על הנמלה, כרמלה.
וכך ללא היכרות מוקדמת מהרגע הראשון שפנינו אליך היה קליק, מה שנראה לנו מאד מסובך עשית אותו פשוט וקל, מהירות בניית האתר הייתה מעבר לציפיות, כולל הדרכה ושימוש בממשק ניהול, הכל תוך הבנת הצרכים הספציפיים שלנו ותמיד עם חיוך גדול.
חשוב לציין שגם לאחר שהאתר עלה לאוויר תמיד זמינה במייל או בנייד ופותרת כל בעיה שצצה במהירות.
האתר משמש אותנו ואת אלפי לקוחותינו ברמה יומיומית ולך יש קרדיט גדול על כך.
אנו ממליצים בחום לכל המעוניין,
תודה רבה ויישר כח
לפני כחמש שנים פניתי ל'נמלה' כי ידעתי על חריצותה והגינותה (בגינה הפרטית שלי ובעולם המחשבים). ביקשתי לבנות אתר אישי ומקצועי וקיבלתי שירות יוצא מהכלל.
  • נפתח בהקשבה עמוקה ואיכפתית המתורגמת לשפת התמונה והמלל ;
  • נמשיך עם מוכנות ליזום הפתעות ושינויים לאט ובהדרגה בתיאום מלא עם  ההבנה שהלכה וצמחה בתוכי (לא באמת ידעתי מה אני רוצה כשהתחלתי את התהליך).
  • ונסיים בגב רציני שקיבלתי בקשר הזה - לכל שאלה, תקלה במחשב או שידרוג נחוץ וזאת לאורך כמה שנים רצופות.
אינני יודעת כמה עמל היה צריך להשקיע כדי שהאתר ימצא חן בעיני אוכלוסיית היעד המחמירה שלי ובעיני, אך הדברים בשטח הרגישו תמיד 'חלקים' ואפשריים. יש לי חשד רציני שהדבר נוגע ישירות לאישיותה החיובית והאחראית  של 'הנמלה' דנן.
ממליצה לכל מי שאיכפת לו מעצמו – להיעזר בשירותיה המקצועיים לעילא.
דניאלה המנחם
 
כרמלה, שנה טובה וברוכה

כאדם פרטי שאינו מצוי בתהליכי עיצוב, עימוד והבאה לדפוס שמחתי שנפגשו דרכנו. הוצאתי לאור שני ספרים האחד: "איש המעש" לזכרו של אבי ז"ל רבי עמוס בוכריץ, והספר השני "המטבח של סבתא לולי"  מחווה לאמי לולי בוכריץ שתבדה לחיים ארוכים.

את נרתמת למשימה כאילו זה הפרוייקט האישי שלך. את פשוט נהדרת  מתחברת לעבודה מהכפתור של הלב וזהו סוד ההצלחה.
ואם אצטרך עוד אפנה אליך בשמחה רבה מאחלת לך הצלחה  בכל אשר תפני.

שנה טובה מתוקה מאושרת
ומקסימה בהצלחה
רחל בוכריץ סטולרו