דף הבית >> בניית אתרים >> הקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנט אבל הפעם, לא עוד אתר כמו רבים אחרים אלא כזה שמביא אליך גולשים ועסקאות.

כמעט כל ילד יכול לבנות אתר. מורידים תבנית מהאינטרנט, מוסיפים תמונה, קצת טקסט ו...קדימה. אבל הקמת אתר אינטרנט שמטרתו להביא תנועה, גולשים ועסקאות דורשת הרבה יותר. במיוחד כאן צריך לשלב: בולטות בתוך ים האתרים, שליטה בחוקים ובדרישות של גוגל, הבנת עולם השיווק באינטרנט, יכולת למצוא את הגולשים הכי "חמים" ולרתק אותם לאתר שלך... מסוג המשימות שתפורות על "הנמלה". הקמת אתר אינטרנט איתי מבטיחה לך ארבע תוצאות ברורות:
 

גוגל ירצה לקדם את האתר שלך
כי הבנייה נעשית רק לפי הכללים והדרישות של גוגל ומספקת לו את כל הכלים לקדם את האתר במעלה תוצאות החיפוש (חשוב לדעת!!! גוגל מעניש על "תרגילים" ו"קיצורי דרך").
 

הגולשים ירצו לעשות איתך עסקים
כי בניית אתר משלבת אפיון מקצועי ומעמיק שמחדד מסרים ומאתר גולשים רלוונטיים, עיצוב יצירתי וכתיבה שיווקית משכנעת ע"י קופירייטר 'תותח' בתחום.
 

לך יהיה כל כך פשוט וקל להתנהל
כי אני מקפידה על בניית אתרים עם ממשק ניהול ידידותי במיוחד שמאפשר לך תפעול עצמאי קל ביותר מכל מקום בכל עת והתאמת המסרים השיווקיים המשתנים בקליק.
 

וככה זה ימשך לשנים ארוכות
כי המערכות המתקדמות בהן אני בונה את האתר מסוגלות לשדרג ולהטמיע חידושים ופיתוחים באופן אוטומטי ולחסוך ממך את הצורך בבנית אתר חדש כל שנתיים.
לייעוץ או מידע נוסף בדבר הקמת אתר האינטרנט שלך
אני מזמינה אותך להתקשר אלי 054-2611211
info@hanemala.co.il
ויש עוד יתרונות שאני מביאה איתי
לתהליך בניית אתרי האינטרנט:
הותק והנסיון בעיצוב גרפי
האם שמת לב שיותר מידי אתרים נראים אותו הדבר? אותה תבנית, אותם צבעים, אפילו אותן תמונות. חשוב להבין, במרחב העצום הזה של בניית אתרים באינטרנט לעיצוב הגרפי יש תפקיד חשוב ביותר ביצירת שוני ובידול, כוח משיכה ויזואלי, עיצוב מזמין ומגרה וגם... החוכמה לתת לתוכן כבוד ומקום לבצע את תפקידו – שכנוע הגולש לרכוש ממך מוצר או שירות או לפחות להשאיר פרטים. הרקורד המגוון והעשיר שלי בעבודות עיצוב, עימוד, מיתוג לעסקים והקמת אתרים משחק כאן תפקיד ראשי.
 

התמקצעות בשיווק באינטרנט
בניית אתרים זה לא רק לדעת להפעיל תוכנות או לבחור תבניות קיימות. ממש לא. לפני הכל חייבים להכיר לעומק את מאפייני ההתנהגות של הגולש, מה מדבר אליו, מה מושך את תשומת ליבו, מה משכנע.
זאת ועוד. כדי להפוך את האתר שלך לכלי שיווקי מוביל חייבים להכיר את הדרישות של גוגל – והן רבות ומגוונות. מכאן ברור. לא כל מי שיודע להוריד מהאינטרנט תבנית חינם ולהפעיל תוכנות כאלה או אחרות יכול לבנות לך אתר. הדברים תקפים כמובן גם למשימות כמו בניית ועיצוב דפי נחיתה או הקמת חנות וירטואלית.
 

בידול, בולטות וכוח משיכה
אתר אינטרנט הוא מנוף לעבודה. התחרות גדולה וכדי להגיע לתוצאות – מיקום גבוה וגולשים שרוצים לקנות דוקא אצלך ולא אצל המתחרים – חייבים לייצר בידול, בולטות וכוח משיכה. מעבר לעיצוב מושך, אלה מושגים ע"י הקפדה על אפיון מקצועי (שבין יתר מעלותיו חוסך לך עשרות אלפי שקלים על קידום ממומן), ועבודה עם קופירייטר וכותב תוכן מקצועי שיודע להציג את העסק שלך ולשווק אותך נכון ויעיל. ולשאלתך: "כמה עולה הקמת אתר לאינטרנט?" (שאלה מתבקשת, נכון?). הנה:
לקבלת הצעה להקמת אתר אינטרנט -
ללא עלות וללא התחייבות -

אני מזמינה אותך להתקשר אלי 054-2611211
או למלא את הפרטים ואני אחזור אליך בהקדם

info@hanemala.co.il
הקמת אתר אינטרנט
רוב הגולשים בדף זה המשיכו לדפים הבאים: בניית אתריםבניית אתר אינטרנט