דף הבית >> מיתוג
ויש עוד יתרונות שמיתוג העסק מביא תחת כנפיו:
 
1.בידול ובולטות
2.פרסום חינם
3.תדמית גבוהה

 

איך מייצרים מיתוג לעסקים או למוצרים?
מילת המפתח היא ה-LOOK&FEEL שבית העסק ומוצריו משדרים. החיבור של צרכן (גולש... לקוח...) למוצר, לעסק או לנותן שירות נעשית ע"י חוטים רגשיים והפעלת חושים. ועל הפעלתם של אלה עובדים שני כלים מרכזיים:
 

הקו העיצובי (עיצוב גרפי)
צבע שמזוהה עם חברה (כתום שחור – אורנג'... כחול לבן – פלאפון... סגול – סלקום...) לא נבחר אקראית. לא!!! צבע משדר למוח דרך חוש הראיה מסרים הרבה יותר עמוקים:
הכתום של אורנג' משדר צעיר, יצירתי וחדשני... ואלה הם המסרים שאורנג' רוצה לשדר ללקוחותיה. ובכל פעם שאורנג' מחדשת, כמו הראשונה להטמיע את רשת דור 4, היא מחזקת את ערכי המותג ואת הזהות של לקוחותיה כחדשנים, יצירתיים ובעלי רוח צעירה.
 
אל הצבע מצטרפת הצורה. הכוכב של סלקום משדר קדמה (כוכבים, גלקסיות), מכובדות (ערך מותג שנתמך בזמנו ע"י הסיסמה: אתה הכוכב. כדי להציב את הלקוח במקום הראשון ולחזק את ערך השירות). ויש עוד דוגמאות רבות.
 

המסרים השיווקיים -  בדרך כלל תהיה זו הסיסמה שמלווה את המותג והשפה התקשורתית שיעבירו לגולש/צרכן/לקוח מסרים מאד ברורים. שימוש במטבעות לשון ושפה קלילה ישדרו ללקוח רעננות, שובבות, צעיר. סיסמה תחזק את המודע והתת מודע בכל הקשור לתפיסתו את המוצר. הנה נייק שוב (ריבוי הדוגמאות מנייק מראות עד כמה המיתוג שלו עובד, נכון?)
 JUST DO IT!- עם נייק אין לך מעצורים, גבולות וחסמים... רק תעשה את זה והכל יעשה ויצליח. לקפוץ גבוה, לרוץ מהר, להיראות טוב (עובדה בכירי הספורטאים ואלופי העולם לובשים או נועלים נייק)
 

מיתוג העסק
בניית שפה אחידה

ברגע שנבחרה השפה העיצובים, השפה התרשורתית, הצבעים המאפיינים, הלוגו הנבחר, הסיסמה המובילה – הם חייבים לבוא לידי ביטוי לכל אורך שדירת המוצרים:  עיצוב אריזות, עיצוב קטלוגים, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים וכמובן, עיצוב האתר, דפי הנחיתה, המיילים, הניוזלטרים.... הכל.

זו גם הסיבה מדוע יש לרכז עבודה כמו מיתוג עסקי בסטודיו לעיצוב גרפי אחד.
 
מיתוג עסק מקצועי גורם לצרכן או לגולש להעדיף את המוצר או השירות שלך ואף לשלם יותר לעומת עלות מוצר זהה של המתחרים מתוך הבנה שהמותג שלך נותן לו ערכים מוספים – של איכות
ו/או של סטאטוס
כמעצבת גרפית בעלת סטודיו לעיצוב וניסיון בתחום
כל כך מורכב כמו מיתוג, אני מזמינה
אותך להתקשר אלי להתייעצות, 
לפגישה ראשונה ללא כל עלות או התחייבות 054-2611211
או למלא את הפרטים בטופס
ואני אחזור אליך בהקדם 
info@hanemala.co.il
 
ספטמבר 2014,
 
תהליך מיתוג יכול להיות כיף
 
כשהייתי צריכה לבנות אתר ולחדש את מיתוג העסק שלי פניתי אל נמלה ש"תצייר לי כבשה"... וגם שתעשה מיתוג מחדש, תגבש ותגדיר את ערכי המותג
ותסייע לי בנראות האתר "ורד עמיאל שטרנשוס".
 
הנמלה מוכשרת, חכמה ומנוסה, יצירתית, זריזה ומבינה עניין ושיווק.

תהליך העבודה איתה היה מקצועי, יעיל, נעים, מעורר למחשבה ומהנה...
והתוצאות משקפות "בול בפוני" את האסטרטגיה ואת את ערכי המותג.
 
 
תודה כרמלה יקרה
ורד עמיאל שטרנשוס
 
מיתוג

מיתוג שיוצר בידול, זכירות וכח משיכה על פני המתחרים

רבים משתמשים במילה מיתוג, מעטים מבינים את ערכה הסגולי. במקום
לפתוח בהסברים אתמקד בתוצאות מיתוג לעסקים או מיתוג חברה שנעשה בצורה מקצועית ע"י סטודיו לעיצוב גרפי שמתמחה בתחום: