דף הבית >> עיצוב אתרים
 
  • בעיצוב אתרים שמושכים את הגולש להשאר באתר שלך
  • עיצוב דפי נחיתה שמעודדים את הגולש להיענות להצעה השיווקית
  • מיתוג עיסקי שמייצר בעבורך בידול, נראות ובולטות
  • בניית אתרים שגוגל אוהב לקדם
עיצוב אתרים
עיצוב זה לא רק צבע או צורה.
עיצוב זו החוכמה להשתמש בכל הכלים הנכונים שמושכים את העין ומתורגמים על ידה למסרים אל (הפיקוד העליון ) המוח: "פה אני רוצה להשאר... נעים לי... תראה איזה יופי האתר הזה נראה... שווה להשאר כאן".
 

עיצוב דפי נחיתה
בעלי כוח משיכה
כל האמור בעיצוב אתרים מקבל כפל חשיבות כשמדובר בעיצוב דף נחיתה, שם הגולש עוד יותר קצר רוח (הוא יודע שהולכים למכור לו משהו). מה גם שכל קליק שמוביל לדף הנחיתה עולה לך כסף, כסף שעיצוב דף הנחיתה תורם רבות לקבלת התמורה כנגדו.
 

בניית אתרים
כמו שגוגל והגולשים אוהבים
מאד קל להתבלבל בין עיצוב אתרים לבין בניית אתרים. עיצוב אתרים מתמקד בשימוש בארגז כלי עיצוב מגוון במטרה לגרום לגולש להישאר באתר. זו משימה מאד לא קלה. רק הצעה שיווקית אטרקטיבית או כותרת מגרה לא מספיקה כאן. אם העיצוב לא מושך, העין תגיד לגולש: "אני רוצה החוצה".
 
לעומת זאת, בניית אתר משלבת בתהליך עיצוב ובניית אתרים גם את הדרישות של גוגל והן רבות ומגוונות. חשוב לדעת – בניית אתר שלא לפי חוקי גוגל יש השפעה ישירה על מיקומו בתוצאות החיפוש. חריגות יכולות אף לגרום ל"עונש" מגוגל של ירידה במיקום האתר ובתוצאות העסקיות. נקודה חשובה המיוחד כשהמשימה היא בניית אתרים לעסקים.
 

מיתוג העסק
שמבליט את העסק שלך בים המתחרים
זהו הגורם שיוצר את הבידול ובולטות. במיוחד על רקע ההתפתחות המואצת של  הזירה האינטרנטית שפתחה "מגרש משחקים חדש" עם חוקים חדשים:
במגרש הזה משתתפים הרבה יותר שחקנים (המתחרים שלך), הקהלים הרבה יותר גדולים ומגוונים, התחרות קפצה מדרגה ולכן מי שיבלוט יותר ירוויח יותר. והנה ההזדמנות!!!
יותר מידי עסקים משתמשים באותן תבניות לבניית אתר ואפילו באותן תמונות, עובדה שמקשה על הגולש לזכור להבדיל ולהעדיף את האחד יותר מהשני. מיתוג העסק ששם דגש על שונות, מיוחדות, ובולטות תעניק לו יתרון עצום על פני המתחרים הרבים. כאן הנמלה נכנסת לתמונה עם 30 שנות נסיון בעיצוב ומיתוג יצירתיים. כל שנותר לך לעשות הוא:
כדי לשמוע ממקור ראשון על עיצוב אתרים שמרתק גולשים ללא התחייבות וללא כל עלות
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי 054-2611211
או פשוט להקדיש עוד דקה
ולהמשיך לקרוא:
להתקשר אלי כדי ליהנות מעיצוב אתרים, עיצוב דפי נחיתה ומיתוג העסק
לקבלת הצעת מחיר ללא עלות וללא כל התחייבות
054-2611211
 או למלא את הפרטים
בטופס ואחזור אליך בהקדם

info@hanemala.co.il
עיצוב אתרים
עיצוב אתרים

הדבר הראשון שהגולש עושה כשהוא נכנס לאתר שלך זה מבט סורק (לא קורא... סורק) שאורך שניות ספורות. במהלך אותן שניות מתקבלת אצלו ההחלטה אם להישאר או לעבור לאתר של המתחרה שלך. כאן נכנס נושא עיצוב האתרים לפעולה וממלא את תפקידו המרכזי: לצוד ולגרות את עינו של הגולש ולגרום לו לרצות להישאר באתר וגם לקרוא. מעבר לחריצות (שמאפיינת את הנמלה) כאן בא לידי ביטוי הנסיון הרב בקשת של תחומים כמו:

עיצוב אתרים הכלי שמושך את הגולש להישאר באתר שלך