דף הבית >> מאמרים >> עסקים בהקמה

בניית אתרים לעסקים קטנים
כדאי לך או שחבל על הזמן ועל הכסף?

נתחיל בהנחות היסוד (השגויות) של מרבית העסקים הקטנים
 
אין לי סיכוי להתחרות בזירת האינטרנט עם העסקים הגדוליםלא נכון!!!
אם האתר שלך יבנה על פי הדרישות של גוגל וייתן מענה מעולה לחיפוש של הגולשים (תוכן רלוונטי ומעניין מבוסס על כתיבה שיווקית איכותית, קלות ניווט באתר, עיצוב נעים ומגרה את העין)- לא רק שיש לך סיכוי מצויין להגיע למקומות הגבוהים בתוצאות החיפוש אלא אף לעקוף אתרים של מתחרים גדולים. רוצה דוגמא? בבקשה. הנה אתר של עצמאי בודד בתחום תחרותי כאשר למולו עסקים גדולים ובכל זאת הוא לפניהם... בעמוד הראשון בגוגל. רוצה לבדוק? כותבים בגוגל "אבחון מקצועי". באיזה מקום נמצא האתר שהדומיין שלו הוא אבחון.COM?
 
אם היה לי אתר הקופה הרושמת שלי היתה עובדת שעות נוספות. לא נכון!!!
נכון, אתר אינטרנט הוא ערוץ מעולה לשיווק, מכירות ופיתוח עסקים. אבל... צריך להיות הגון ושקוף -  'רק' בניית אתר לעסק לא מספיק. יש עוד הרבה אתרים שמתחרים במירוץ לעמוד הראשון ומי שיגיע לשם הוא האתר שיבנה נכון, נעשה לו חקר מילות מפתח מעמיק כדי לאתר יותר גולשים, האתר מספק מידע מעניין שמושך את הגולש לקרוא עוד ואף לעבור מדף לדף. יש עוד מגוון של חוקי 'עשה' ו'אל תעשה' שאשמח לפרוס בפניך.
הנה הטלפון הישיר שלי – 054-2611211

 
הצעות לבניית אתרים ב'כלום כסף' או בחינם זה אחלה דיל?  לא נכון!!!
הכלל הידוע "מה שעולה חינם שווה חינם" תופס במיוחד במקרה הזה. לא משנה אם מדובר בהקמת אתר אינטרנט לעסק קטן או גדול – במרבית המקרים אתרי חינם או בזול הם לא יותר מאשר כרטיס ביקור אינטרנטי אליו אפשר לשלוח גולשים. אבל... כדי שהאתר יתקדם הגולשים צריכים להגיע אליו בכוחות עצמם. יתירה מזאת, רוב אתרי החינם/זול הם אתרים בסיסיים, עם מעט תכנים ואפילו כתובת האתר (הדומיין) היא לא תמיד שלך אלא דומיין בית העסק איתו עשית את עסקת בניית האתר (האתר שלך הוא דומיין משני בלבד) והוא גם זה שזוכה לקידום.
 
בניית אתר מקצועי זה עניין יקר ומעל ליכולות של עסקים קטנים. לא נכון!!!
תפיסה מוטעית זו גורמת לרבים לעשות את הטעות הקלאסית – לבנות אתר ב'זול' שלא מניב את התוצאות של אתר מקצועי. וכך גם התקציב שיועד לשיווק וקידום העסק שלך בוזבז על לא כלום. ומה קורה אז? אחת משלוש אפשרויות:
  • בעל האתר מגיע למסקנה הנמהרת שבניית אתרים לעסקים קטנים לא מספקת את הסחורה.
  • עכשיו כדי להציל את המצב בעל העסק ישקיע בקידום אתרים ויוציא הרבה יותר כסף מאשר בניית אתר מקצועי כבר מלכתחילה.
  • בעל האתר יפנה לערוץ הקידום הממומן שיכול להביא הרבה תנועה עסקית אבל העלות עלולה להגיע במקרים רבים לאלפי ₪ בחודש.
לייעוץ, מידע נוסף או הצעת מחיר לבניית אתרים
לעסקים קטנים - ללא עלות וללא התחייבות - 
אני מזמינה אותך להתקשר אלי

054-2611211
ואני אחזור אליך בהקדם
info@hanemala.co.il
או.קיי. הבנתי "מה לא" אז מה כן נכון לעשות?
בראש וראשונה הבחינה הכספית, פחות לחשב כמה עולה לי לבנות אתר איכותי ויותר כמה זה שווה לי. (בטח שווה יותר מפלאיירים או פרסום באנרים). וכדרכם של יהודים, יש לי שאלה: כמה היית מוכן לשלם כדי להיות בעמוד הראשון בגוגל ועוד יותר טוב, במקומות הראשונים? (הידעת? 98% מהעסקאות  מתבצעות באתרים שנמצאים בעמוד הראשון). כדי להגיע לשם בניית האתר שלך צריכה להישען על:
 
אפיון אתר מקצועי שמנתח את השוק בו העסק פועל, עושה מיפוי מתחרים ומה הם מציעים, מבצע חקר מילות מפתח מעמיק כדי לאתר את הגולשים ה"חמים", מתווה את מבנה האתר הנכון והיעיל ביותר ואשר על בסיסו יבנה ויעוצב האתר. ולא פחות חשוב – אפיון אתר חוסך לך אלפי שקלים בהוצאות קידום.

כתיבת תוכן שיווקי - אבל לא סתם תוכן אלא כזה שמרתק וממגנט גולשים לאתר שלך את הגולשים  ומניע אותם לפעולה. ולא רק. כותב התוכן צריך להיות מעודכן בכל הדרישות של גוגל בכל הנוגע לשילוב מילות המפתח, מיקומן, כמות הפעמים שהן יופיעו,  וזאת בנוסף לדרישות נוספות שגוגל בוחן בעין קפדנית אם הן מולאו או לא.

בניית אתר מקצועיכלומר, הבנייה תיעשה בכפוף לדרישות והכללים של גוגל ובמערכות בניית אתרים מתקדמות שמאפשרות לך שליטה קלה ופשוטה באתר לצורך שינויים ועדכונים שוטפים (להוסיף תוכן בכוחות עצמך, לתקן כותרת, להחליף תמונה...) ואשר מבצעות שדרוג אוטמטי לפיתוחים חדשים כדי שלא יווצר הצורך לבנות בכל שנתיים אתר חדש.

עיצוב אתר שמייצר בידול - אתרים רבים לא רק דומים אחד לשני במבנה שלהם אלא אף עושים שימוש באותן תמונות. האתר הבולט יותר, המיוחד בעיצובו, המעניין יותר ברמה הויזאלית, ולא פחות חשוב, שהטקסט בו זוכה לעיצוב נכון – הוא יהיה הזוכה.
 
לסיכום בניית אתרים לעסקים קטנים
המדיה הדיגיטלית היא כיום זירת העסקים המרכזית במיוחד על רקע התפתחות הסמארטפונים והנגישות המיידית שהיא מספקת לגולשים לכל מידע או רכישה. וככל שהזירה הזו מתפתחת ומתקדמת כך גם בניית האתר חייבת להיות איכותית, מקצועית ועל בסיס היכרות מעמיקה עם חוקי המשחק – הדרישות של גוגל ומאפייני התנהגות הגולשים.
 
לייעוץ, מידע נוסף או הצעת מחיר לבניית אתרים
לעסקים קטנים - ללא עלות וללא התחייבות - 
אני מזמינה אותך להתקשר אלי
 054-2611211
או למלא את הפרטים בטופס
ואני אחזור אליך בהקדם

info@hanemala.co.il

את גוגל לא מעניין אם מדובר בבניית אתרים לעסקים קטנים, לעסקים בהקמה... האם מדובר בעצמאי בודד... עסק קטן... חברה בע"מ... גוגל מקדם מהר וגבוה אתרים שנבנו על פי הדרישות שלו ואשר מספקים לגולש את מבוקשו תוך חוויית גלישה מהנה. זה המקום, אם כך, להרחיב טיפה על יחסי "גוגל, הגולש והאתר שלך" ואיזו תפנית האתר יכול להביא בפעילות העסקית.