דף הבית >> אודות
בניית אתרים, מיתוג, עיצוב גרפי זה הרבה יותר מכישרון או שליטה בתוכנות. הגורם המכריע כאן הוא – נסיון. כן, נסיון אי אפשר לקנות נסיון אפשר לצבור. אני עוסקת בתחום הצילום, העיצוב הגרפי, הפקות דפוס, מיתוג, עיצוב לוגו וכמובן בניית אתרים לעסקים או עיצוב אתרים כבר יותר משני עשורים. מספיק זמן כדי לעשות את הדברים נכון, ממוקד, ומניב תמורה כנגד ההשקעה:
 

 קודם כל חושבים אח"כ עושים – לא חשוב מה המשימה, עיצוב לוגו או בניית אתר אינטרנט, בכל מקרה יש דברים שחייבים לעשות לפני שלוקחים את העיפרון (או העכבר...) ליד: להכיר את העסק שלך, יתרונותיו, תכונותיו ובעיקר לזהות את היתרון הייחודי. ללמוד את פעילות המתחרים, השוק בו העסק פועל, ולא פחות חשוב לזהות את מאפייני קהל היעד.  כשכל אלה ברורים אפשר לצאת לעבודה הכי מדוייקת, קולעת ומניבה תוצאות.
 

לראות כמה מהלכים קדימה – עיצוב גרפי, בניית אתרים או כל עבודה אחרת... ראייה לטווח הרחוק מייצרת לך חיסכון כספי משמעותי. כך למשל בכל עבודות הפרינט, מעבר לעיצוב אני רואה גם את בית הדפוס, ניצול שטח גליון הדפוס, הקיפולים וה'ביגים' שיש לבצע ובהתאמה עובי הנייר הנדרש... ועוד שורה ארוכה של משפיעים שרק הנסיון מלמד איך לנצל אותם נכון ובחיסכון.
 

להגיע גבוה מתוך בסיס רחב –  התמחות מעשית בקשת כל כך רחבה של עולם העיצוב והבנייה נותנת את הבסיס הרחב כדי להביא לכל אחד מלקוחותי את התוצאות הכי גבוהות. הנה רשימה חלקית של התמחויות, תפקידים ותחומי עיסוק של הנמלה: צלמת מקצועית, מעצבת גרפית, מנהלת סטודיו לעיצוב גרפי, התמחות בהבאה לדפוס והפקות דפוס, מעצבת פרילאנס במשרדי פרסום המובילים בישראל, בוגרת WEB-MASTER  במכללת ג'ון ברייס... כל אלה ועוד הם מהיסודות החשובים על בסים התמחיתי בעיצוב, מיתוג, בניית שפה ויזואלית, פיצוח בריפים, הבנת צרכי הלקוח, מאפייני גולשים והרגלי הגלישה שלהם.
 

בנייה שמקדמת אתרים מהר  - ואני מדברת על בניית אתר אינטרנט כמו שגוגל והגולשים אוהבים. כאן הרווח שלך הוא כפול – קידום אורגני מהיר במעלה תוצאות החיפוש ואיתור גולשים רלוונטיים. אחד הגורמים החשובים שגוגל משקלל בבואו לקבוע את מיקום האתר שלך במנוע החיפוש הוא מבנה האתר, קלות הניווט בו, איכות התוכן, כמה זמן הגולשים שוהים באתר, האם הגולשים דפדפו בין דפי האתר והאם האתר הניע את הגולשים לפעולה – רכישה, השארת פרטים או כל תגובה אחרת. על פי פרמטרים אלה (ועוד רבים אחרים) אני בונה ומעצבת אתרים. ובשורה התחתונה הרווח כולו שלך, כי ככל שהאתר שלך יתקדם כלפי מעלה במנוע החיפוש כך הוא יניב לך יותר עסקים. 
 

כדי לקבל החלטה: את האתר שלי תבנה הנמלה!

בניית אתרים לאינטרנט
לפגישה איתי ללא עלות או התחייבות מצידך,
ליצירת קשר ולמידע נוסף אני כאן, עובדת
בחריצות כדרכה של הנמלה: 
054-2611211
אפשר כמובן למלא פרטים בראש הדף
 ואני אחזור אליך בהקדם

info@hanemala.co.il

כל מה שרצית לדעת