דף הבית >> עיצוב גרפי
אם נוח לך יותר אפשר ליצור איתי קשר
כבר עכשיו ואשמח לגלות ולהרחיב  
בטלפון 054-2611211 
info@hanemala.co.il
או פשוט, מאחר וכבר הגעת לכאן, להמשיך ולקרוא
מה הקשר בין חמשת החושים ועיצוב גרפי...
העיצוב הגרפי מכוון ישירות לחוש הראייה, מעורר דימויים, מעלה זכרונות אפילו מניע את המוח לייצר תחושות של ריחות, טעמים, מראות מוכרים... כאלה שעושים ללקוח טוב ומניע לרצות – את המוצר, השירות או הצעה שיווקית.

צריך להבין את קהל היעד, מה הוא אוהב (ומה לא) כדי לדעת איך לרתק אותו
ומעצב גרפי טוב הוא זה שיודע לאפיין קהלים, לקלוע להם בול ל'פוני' בעזרת השפה העיצובית, למשוך את תשומת ליבם וגם... לעשות להם חיים קלים. מסרים ברורים, פשוטים להבנה. כי ללקוחות שלנו אין זמן ואין כוח להשקיע בחשיבה עמוקה ולא במשחקים. עיצוב גרפי זו לא במה להפגנת יכולות העיצוב אלא במה לשידור לכמה שיותר קהלים.
 

עיצוב גרפי הוא תורה שלומדים שנים, לא מספיק להכיר או לשלוט בתוכנות
מלמדים היום עיצוב גרפי בעשרות מכללות. שנה לכל היותר כאשר הדגש הוא על תוכנות והפעלתן. אבל את המכונית הכי מודרנית, מהירה ומתוחכמת יכול לנהוג בבטחה רק נהג מנוסה שכבר עבר קילומטרז' רציני. *וכאן יש לי טיפ חשוב בשבילך: העיצוב הגרפי הוא 'חלוץ מרכזי' כשמדובר במיתוג בכלל ומיתוג עסקי בפרט. ביצוע לא נכון ויהיה קשה מאד לתקן את הרושם הראשוני שנוצר. זה העסק שלך שעומד כאן למבחן הגולשים והלקוחות. לכן, עדיף לא למתג בכלל מאשר לעשות טעות.
 

עיצוב כרטיסי ביקור. כל אחד יכול לעצב אותם, אפילו הבן של השכן!
הטעות הרווחת היא שכרטיס ביקור הוא "רק" כרטיס ביקור. ננסה להסביר בשאלה: לכמה כרטיסי ביקור שקיבלת עד היום הענקת מבט של יותר משתי שניות? בודדים. אבל אותם בודדים זכורים לך עד היום, נכון?
אותה יכולת של סטודיו לעיצוב גרפי להיות יצירתי, מיוחד, נבדל ובולט תתרום להצלחת אלמנטים כמו: עיצוב אריזות, עיצוב קטלוגים, אפילו עיצוב הזמנה לחתונה. העיקר שהתגובה הראשונה תהיה מחמאה: "איזה יופי!" 
כבעלת סטודיו לעיצוב וניסיון עשיר בעיצוב גרפי
אני מזמינה  אותך להתקשר אלי להתייעצות או לפגישה ראשונה ללא כל עלות או התחייבות 
054-2611211
או למלא את הפרטים בטופס
ואני אחזור אליך בהקדם

info@hanemala.co.il
עיצוב גרפי
הפעלת חושים ורגשות הם מתכון 
בטוח למשיכת ולכידת הגולש או הלקוח. 

אתה, את, אני, הגולש, הלקוח שלך... לכולנו יש חמישה שומרים – החושים!
הם נועדו לאותת לנו אם לרצות כי הצלחנו לגרות אותם או לא, אם להתקדם כי הצלחנו לשכנע אותם שהדרך בטוחה או לסגת, אם לאכול כי הניחוח, הנקיון והאסטטיקה מושכים או לוותר. לכן, ככל שנהיה יותר "נחמדים" אל החושים כך יגדל הפתח דרכו הם יתנו לנו להיכנס אל ליבו ומוחו של הגולש. 

כמה פעמים שמענו את המשפט: "טוב מראה עיניים..."! ואכן, הדבר הראשון שבן אנוש עושה כשהוא יוצא לרחוב, נכנס לבית קפה, גולש לאתר, פותח עיתון... הוא סקירה של השטח במבט מהיר. כאן נקבע גורל המקום או הפרסום: "שווה או לא"... "להיכנס או לצאת"... להישאר או ללכת לאתר אחר"... "לקרוא או לדלג". ומי שאחראי על קבלת ההחלטה – כן או לא - הוא העיצוב הגרפי. 
ומה הסוד של סטודיו לעיצוב מצליח:

עיצוב גרפי שגורם ללקוח, צרכן או גולש להעניק לך את המחמאה הראשונה: "איזה יופי!"
וזו רק ההתחלה.

רוב הגולשים בדף זה המשיכו לדפים הבאים: בניית אתרים, בניית אתר אינטרנט